(Фото) Федерер е изгубениот син на Нино Решиќ?

Стара фотографија од тенисерор Роџер Федерер се појави на интернет, на која Швајцарецот неверојатно потсетува на српскиот пејач Нино Решиќ. Голем број на фанови кои …

(Фото) Федерер е изгубениот син на Нино Решиќ? Прочитај повеќе »