(Фото) Наоми Кембел се соблече гола среде пустина

Светскиот модел Наоми Кембел на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија на која позира целосно гола среде пустина во Кенија. Моделот се сликаше за потребите на …

(Фото) Наоми Кембел се соблече гола среде пустина Прочитај повеќе »