Премиера на „Веќе не е ни смешно“ во Театар Комедија

Во Театар Комедија вечерва премиерно ќе биде изведена театарската претстава „Веќе не е ни смешно“ во режија на Срѓан Јанаќијевиќ. Претставата реприза ќе има на …

Премиера на „Веќе не е ни смешно“ во Театар Комедија Прочитај повеќе »