(Видео) Таткото на Новак Ѓоковиќ запеа среде Њујорк и направи шоу

Срѓан Ѓоковиќ, таткото на Новак Ѓоковиќ, пееше од тераса во Њујорк, а видеото набрзо стана популарно на Инстаграм. Новак Ѓоковиќ го продолжи патот кон 24. …

(Видео) Таткото на Новак Ѓоковиќ запеа среде Њујорк и направи шоу Прочитај повеќе »