Новинарот

(Фото) Запалено возилото на новинарот Зоран Милошески

Непознати лица синоќа по полноќ му го запалиле возилото на новинарот Зоран Милошески. Преку неговиот фејсбук-профил, новинарот објавил дека возилото со марка „сузуки свифт“ го …

(Фото) Запалено возилото на новинарот Зоран Милошески Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Го тресна во „фаца“ новинарот, во моментот кога се вклучи во живо

Руски новинар доби удар со тупаница во лицето во текот на директeн вклучување во телевизиската програма од традиционалната прослава на падобранците во Москва. Никита Развозхаев, …

(ВИДЕО) Го тресна во „фаца“ новинарот, во моментот кога се вклучи во живо Прочитај повеќе »

Scroll to Top