„Областа 51“

(Видео) Робот направен од вонземјани се крие во Областа 51, тврди ловец на НЛО

Самопрогласениот ловец на НЛО Скот Ц. Варинг е убеден дека робот направен од вонземјани, висок 16 метри, се наоѓа во мистериозната Област 51, во САД. …

(Видео) Робот направен од вонземјани се крие во Областа 51, тврди ловец на НЛО Прочитај повеќе »

(Видео) Вонземјани или јато дронови? – снимка направена крај Областа 51 ги исплаши граѓаните

Американец успеал да сними мистериозен објект на небото во американската сојузна држава Вајоминг во близина на Областа 51. Ова место важи за едно од најмистериозните …

(Видео) Вонземјани или јато дронови? – снимка направена крај Областа 51 ги исплаши граѓаните Прочитај повеќе »

(Видео) Мистериозен објект снимен над Пентагон

Мистериозен објект бил снимен над Пентагон од страна на Алек Дуде во средата, на 19 декември. Снимката подоцна била споделена на јутјуб-каналот 3rdphaseofmoon, од страна …

(Видео) Мистериозен објект снимен над Пентагон Прочитај повеќе »

Преку Google Earth открил скриен хангар во „Областа 51“

Тајлер Глокнер е теоретичар на заговор кој тврди дека открил таен хангар во планините околу „Областа 51“. Тајлер тврдел дека хангарот е изграден и наменет …

Преку Google Earth открил скриен хангар во „Областа 51“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top