Петар Стругар

Се разведе актерот Петар Стругар по две години брак

Познатиот црногорски актер Петар Стугар се разведе од сопругата Оља по две години брак. Иако во јавноста не се знаеше многу за неговиот брак, неименуван …

Се разведе актерот Петар Стругар по две години брак Прочитај повеќе »

Пејачката Милица Тодоровиќ му се врати на бившиот

Пејачката Милица Тодоровиќ се смири со нејзиното поранешно момче Петар Стругар. Српските медиуми пишуваат дека по неколкумесечната пауза, пејачката и актерот повторно се заедно. Медиумите …

Пејачката Милица Тодоровиќ му се врати на бившиот Прочитај повеќе »