состојбата

Карлеуша се шокира кога ја прими веста за состојбата на Синан Сакиќ

Веста дека Синан е во болница ја погоди и Јелена Карлеуша, која тажната вест откри дека ја дознала преку медиумите. Како што и претходно беше …

Карлеуша се шокира кога ја прими веста за состојбата на Синан Сакиќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Нови детали за состојбата на актерката во која беше пукано

Актерката Ивана Пнзаловиќ која беше оперирана веднаш откако нејзиниот вереник пукал во нејзината глава, се чувствува добро и е во свесна состојба. Според првичните информации …

(ВИДЕО) Нови детали за состојбата на актерката во која беше пукано Прочитај повеќе »

Scroll to Top