Камила застана меѓу принцот Чарлс и принцезата Дајана

Кога принцот Чарлс и Дајана се венчале во далечната 1981 година, никој не можел ни да насети дека нивниот брак ќе биде несреќен. На прв …

Камила застана меѓу принцот Чарлс и принцезата Дајана Прочитај повеќе »