(Видео) Ким Кардашијан оди како пингвин, оти ѝ е тесен фустанот

Реалити-ѕвездата Ким Кардашијан, која изминатите денови престојува во Милано, за афтер забавата на модниот бренд „Долче и Габана“ одбра тесен долг фустан во кој не …

(Видео) Ким Кардашијан оди како пингвин, оти ѝ е тесен фустанот Прочитај повеќе »