(Видео) Ким Кардашијан оди како пингвин, оти ѝ е тесен фустанот

By

Реалити-ѕвездата Ким Кардашијан, која изминатите денови престојува во Милано, за афтер забавата на модниот бренд „Долче и Габана“ одбра тесен долг фустан во кој не може да оди.

dobivaj vesti na viber

На социјалната мрежа Тик-ток се појави видео со Ким, како ѕвездата се обидува да чекори додека е во претесниот фустан. Ким едвај може да оди, а по скали се качуваше со скокање.

Во еден момент на Ким ѝ доаѓа придружба која ѝ помага и го држи фустанот додека таа се качува по скалите.

Видеото за кратко време собрa пет милиони прегледи.

@steph_shepI’ll let you caption this ⬇️♬ Funny Song – Cavendish Music

Видеото за кратко време собралa пет милиони прегледи,

Ќе ви се допадне