Каролина и од обична комбинација прави сексапил, а Катарина во бомба фустан беспрекорно секси

Модната критичарка The Other Lagerfeld  за Репортер го коментираше стајлингот на поп-пејачката Каролина Гочева и топ моделот Катарина Ивановска што го одбрале за изложбата на …

Каролина и од обична комбинација прави сексапил, а Катарина во бомба фустан беспрекорно секси Прочитај повеќе »