(Видео) Партнерот на Анџелина Џоли во филмот за „Томб Рајдер“ прободен со нож

Глумецот Сајмон Јам бил избоден со нож во пределот на стомакот, од страна на непознато лице. Полиција го нашла и уапсила напаѓачот на југот на …

(Видео) Партнерот на Анџелина Џоли во филмот за „Томб Рајдер“ прободен со нож Прочитај повеќе »