Тони Паркер влезе во Куќата на славните на НБА

Четирикратниот НБА шампион и еден од најдобрите во историјата Тони Паркер, доби свое место меѓу великаните, во Куќата на славните на НБА во Спрингфилд. Заедно …

Тони Паркер влезе во Куќата на славните на НБА Прочитај повеќе »