(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

Актерот Расел Крлоу (55) драстично се има променето за новата улога во филмот Unhinged. Тој се здебелил и сега изгледа непрепознатливо, коментираат фановите. Расел покрај …

(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога Прочитај повеќе »