(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

By

Актерот Расел Крлоу (55) драстично се има променето за новата улога во филмот Unhinged. Тој се здебелил и сега изгледа непрепознатливо, коментираат фановите.

Расел покрај зголемениот број килограми има пуштено и брада. Тој ќе го глуми ликот на средновековен маж, а сликите кои ги направиле папараците за време на снимањето, за кратко време се раширија низ социјалните мрежи.

Тој е снимен за време на една од паузите. Облечен во сина кошула, беж панталони, со стомак и брада. Фановите коментираат дека ако не им кажеле, немало ни да го препознаат дека станува збор за него.

 

Ќе ви се допадне