веста

Карлеуша се шокира кога ја прими веста за состојбата на Синан Сакиќ

Веста дека Синан е во болница ја погоди и Јелена Карлеуша, која тажната вест откри дека ја дознала преку медиумите. Како што и претходно беше …

Карлеуша се шокира кога ја прими веста за состојбата на Синан Сакиќ Прочитај повеќе »

Весна Бејби со потресна порака за педофилијата по веста за самоубиството на пејачот

Над 70 проценти од злоставуваните деца завршуваат со самубиство ,Честер е само една од многубројните жртви на педофил. Оваа потресна порака ја напиша актерката Весна …

Весна Бејби со потресна порака за педофилијата по веста за самоубиството на пејачот Прочитај повеќе »

Веста за „смртта” на Босанац од Гранд ги потресе сите

Веста дека Драган Стојковиќ Босанац починал вчера со брзина на светлината се рашири на Интернет. Веста е секако лажна и пласирана преку лажен профил на …

Веста за „смртта” на Босанац од Гранд ги потресе сите Прочитај повеќе »