На фудбалерот Мартин Јанушев долго време му се заканувале

Полицијата сѐ уште трага по убиецот на фудбалерот Мартин Јанушев, кој беше изрешетен викендов во скопски Аеродром. Мартин, како што раскажуваат за „Телма“ оние што го познавале, …

На фудбалерот Мартин Јанушев долго време му се заканувале Прочитај повеќе »