западните

Рацете на западните лидери им се цели намачкани со сириска крв

Сирискиот претседател Башар Асад вети дека војната во Сирија нема да биде завршена додека сите терористи не бидат поразени вклучувајќи ги оние што имаат поддршка …

Рацете на западните лидери им се цели намачкани со сириска крв Прочитај повеќе »

Ирска е прва од западните земји што ќе им ги одзеде државјанството и пасошот на педофилите

Ирска стана првата земја на Западот што на педофилите ќе им го укине државјанството и ќе им ги одзеде нивните пасоши и државен идентитет. Во …

Ирска е прва од западните земји што ќе им ги одзеде државјанството и пасошот на педофилите Прочитај повеќе »

ПЛАНОТ НА ЗАПАДНИТЕ ГЛОБАЛИСТИ И МАСОНИ, КАКОВ ШТО ИМАА ЗА ГАДАФИ – 6 сценарија за рушење на Ким Јонг Ун

Откако севернокорејскиот лидер Ким Јонг-ун неодамна успешно го тестираше најубиственото оружје на светот – хидрогенската бомба, во меѓувреме Доналд Трамп ги тестираше двете атомски бомби …

ПЛАНОТ НА ЗАПАДНИТЕ ГЛОБАЛИСТИ И МАСОНИ, КАКОВ ШТО ИМАА ЗА ГАДАФИ – 6 сценарија за рушење на Ким Јонг Ун Прочитај повеќе »

Scroll to Top