Ана Николиќ имала 125 килограми по породувањето

Ана свати дефинитивно дека претерала кога лекарите ја предупредиле на високото ниво на шеќер во крвта и притисокот – раскажува извор близок до Николиќ.Во текот …

Ана Николиќ имала 125 килограми по породувањето Прочитај повеќе »