Солени бомбички со сирење, ајвар и ореви

Состојки: 200 гр свежо сирење, 3 лажици ајвар, 2 лажици мелени ореви, 2 лажици путер, 3 лажици сечкан магдонос, сол, бибер (количина по желба) Подготовка: …

Солени бомбички со сирење, ајвар и ореви Прочитај повеќе »