Американска мисица загина откако паднала од балкон

Поранешната американска мисица Зои Созо Бетел загина во трагична несреќа. Мис на Алабама во саботата починала откако паднала од балкон од трети кат. Таа имаше …

Американска мисица загина откако паднала од балкон Прочитај повеќе »