(Видео) Мојот единствен грев е тоа што не сум убава, рече голманката на Иран откога ја обвинија дека е маж

Голманката на Иран, Зорен Кудаеи, ги отфрли обвинувањата од Фудбаската федерација на Јордан дека на голот бил маж. Скандалот се случи по фудбалскиот натпревар меѓу …

(Видео) Мојот единствен грев е тоа што не сум убава, рече голманката на Иран откога ја обвинија дека е маж Прочитај повеќе »