Нора Шаќири испи кафе со Заева

Сопругата на премиерот, Зорица Заева, се дружеше со поранешната водителка Нора Шаќири која се пофали дека биле заедно. Дамите биле заедно во ресторанот „Еквилибриум“ во …

Нора Шаќири испи кафе со Заева Прочитај повеќе »