Еве како да си одберете зрела лубеница!

Сите сакаме во лето да се разладиме со убава, ладна и сочна лубеница. Ммммм, звучи одлично нели? Еве неколку трикови како да одберете вкусна лубеница. …

Еве како да си одберете зрела лубеница! Прочитај повеќе »