звуците

Одлична забава со звуците на Супер Скопје, скопјани во голем број излегоа да прослават

Големата летна забава „Супер Скопје“, која се одржуваше во текот на претходните три викенди, продолжи и овој викенд, на Боемска улица. Вчеравечер забавата започна  во …

Одлична забава со звуците на Супер Скопје, скопјани во голем број излегоа да прослават Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова магаре во моментот кога ќе ги слушне звуците на виолина, почнува да пее

Кој мисли дека магарињата не се музикални животни, грдно се измамил. Џоли Роџерс на својот Твитер профил објави преслатка видео, во кое една девојка свири …

(ВИДЕО) Ова магаре во моментот кога ќе ги слушне звуците на виолина, почнува да пее Прочитај повеќе »

Scroll to Top