(Фото) Бодибилдер не отиде со секс-куклата на меден месец заради короната

By

Казачкиот бодибилдер кој сакаше да се ожени со секс-кукла, ја откажа нивната свадба и медениот месец поради пандемијата на коронавирус која сѐ уште трае.

Популарниот Јуриј Толочко ја објави својата „врска“ со силиконската кукла „Марго“ лани во мај, а потоа ги вџаши своите следбеници и со најавите дека сака да се венча со неа.

„Марго“ има и свој Инстаграм-профил каде штоима слики од нивните заеднички интимни мигови.

 

 

Ќе ви се допадне

2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team Episode 2 at website https://animeheaven.pro. See more anime heavene

Watch Cells at Work!! Episode 2 at website https://gogoanime.be. See more assassination classroom gogoanime