Ким Кардашијан гола на плажа

By

Ким Кардашијан беше фотографирана во транспарентен фустан на фотосесија на плажа во Малибу.

Позирајќи пред океанот во заводливи пози, таа го задржа природниот изглед со минималистичка шминка на лицето.

Пред само десетина дена Ким ја доби третата ќерка со Канје Вест од сурогат мајка.

Еве како изгледашe фотосесијата на плажа:

Ќе ви се допадне