Пандев поради болка во зглобот го пропушти утринскиот тренинг во Амстердам

By

Капитенот на Македонија, Горан Пандев, поради болка во зглобот го пропушти утринскиот тренинг на репрезентацијата на тренинг центарот на Ајакс. Македонија во третото коло ќе го одигра последниот натпревар на Европското, против репрезентацијата на Холандија.

Дуелот од третото коло во групата Ц, Македонија ќе го игра во понеделник, со почеток од 18. часот на „Јохан Кројф Арена“ во Амстердам. Македонија остана без шанси за понатамошен пласман, по поразите од Австрија и Украина.

Ќе ви се допадне

Touhou Niji Sousaku Doujin Anime: Musou Kakyou (https://animeflix.nl/m/3bbV) Episode 3

Website https://animeflv.uk: Watch Motto! Majime ni Fumajime Kaiketsu Zorori animeflv Episode 25 online anime

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Inukami! The Movie: Tokumei Reiteki Sousakan Karina Shirou! Episode Full

Huntingnet: https://www.huntingnet.com/forum/members/animefreakws.html

Trainsim: https://www.trainsim.com/vbts/member.php?445269-Username-kissanimemx