Шакира со нова песна во дует со Малума

By
Пејачката од Колумбија направи вистински „бум“ на интернет со екранизација на песната „Трап“.

Пејачката Шакира ги израдува своите обожаватели со новата песна која ја изведе во дует со пејачот Малум. За овој нов светски хит направен е и спот кој исто така привлече внимание.

Имено, во црно-белата екранизација на оваа песна Шакира лежи во вода и пука од сексипил.

Спотот за само еден ден го виделе повеќе од 7 милиони луѓе на Јутјуб и претставува вистински хит на интернет.

Ќе ви се допадне