(видео) Најбизарниот бакнеж на Трамп со ќерката Иванка

By

Претседателот на САД Доналд Трамп деновиве, додека беше во посета на Пенсилванија, беше уловен од страна на фоторепорерите како за момент ја бакнувал неговата ќерка Иванка во уста.

Претседателот на САД е познат по тоа што во јавноста на непримерен начин говорел за изгледот на својата ќерка Иванка, а деновиве повторно крена прашаина кога речиси ја бакна во уста. Барем така може да се види првично на направевните фотографии.

Таткото и ќерката зборувале со вработените во компанијата „H&H Equipment“, добавувачи на опрема од Пенсилванија. Трамп ја посети фабриката и разговараше со вработените за новиот даночен план.

Фотограферите не пропуштија можност да ја овековечат оваа посета, но и интеракцијата меѓу Иванка и Трамп. Откако Иванка се претставила и се заблагодарила на сите за поканата, Трамп и се доближи и почна да ја бакнува.

На фотографиите кои беа направени во тој момент, изгледа како да тргнал да ја бакнува во уста, но на снимката сепак јасно се гледа дека бакнежот завршил во образот.

Трамп својата ќерка ја постави за советничка во Белата куќа. На слична позиција се наоа и нејзиниот сопруг Џезард Кушнер.

Претседателот на САД за својата ќерка во минатото зборуваше на непримерен начин. Кога во 2005 година, давал интервју за ќерка му изјавил дека е вистинска убавица и дека би излегувал со неа, доколку не му била ќерка и не бил среќно оженет човек.

Порно актерката Сторми Даниелс тврди дека кога имала секс со Трамп во 2006 година, дека постојано ја споредувал со неговата ќерка.

Ќе ви се допадне