Жешката Хајди и на 44 години собра храброст да се сликне гола

Светски познатиот фотомодел од Германија Хајди Клум и во својата 44 годишна возраст покажа со што располага и со само една фотографија им ја распламна фантазијата на сите мажи во светот.

Хајри обожавателите ги почасти со фотографија од плажата на која ужива целосно гола, а акцентот го стави секако на нејзниот обемен цврст задник, на кој немала ама баш ништо, освен сончевите зраци.

Хајфи со оваа фотографија, покрена лавина коментари на фановите кои беа воодушевени од нејзината позадина, па ја споредуваа со разни овошја, лубеница, праска…

Еве ја фотографијата:

 

 

Но, ова не е прв пат манекенката да се слика во вакво провокативно издание.

Таа дури и објави книга со своите секси фотографии и покажа дека нудизмот не и е воопшто непознат, туку составен дел од нејзината работа.

 

Scroll to Top