Медицинска сестра, лекар и возач лажеле во случајот со смртта на Марадона

Медицинска сестра, лекар и возач се под истрага зата што се сомничат дека давале лажни искази по повод смртта на легендарниот фудбалер Диего Армандо Марадона. … Продолжи со читање Медицинска сестра, лекар и возач лажеле во случајот со смртта на Марадона