(Видео) Астронаути тврдат дека имале средба со вонземјани

By

Професијата на астронаутите е да ја посетуваат и истражуваат вселената, а според многу митови и приказни, таму живеат и вонземјаните.

После толку страшните вонземјани кои се прикажуваат во филмовите и ја напаѓаат нашата планета, единствено што ни преостанува е да се надеваме дека доколку се случи еден ден да не посетат, тие ќе бидат пријателски настроени и нема да ја уништат Земјата.

Ви претставуваме листа од астронаути кои тврдат дека имале средба со вонземјаните.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflix.nl: Watch Warau Salesman Episode 0 animeflix Episode Full animeflix hunter x hunter 2011

Website https://animeflv.uk: Watch Digimon Universe App Monsters animeflv Episode 52 dubbed anime

Website https://twistmoe.net: Watch Shounen Ashibe: Go! Go! Goma-chan twistmoe Episode 32 anime online

Nootheme: https://nootheme.com/forums/users/gogoanimelol/

Kdpcommunity: https://www.kdpcommunity.com/s/profile/0052T00000BvJME?language=en_US