Стек и капрезе без домати, тајната за Ана Винтур за нејзиниот изглед

By

Уредничката на магазинот „Вог“, Ана Винтур на 72 години изгледа витално и свежо. Во нејизната нова биографија открива што јаде за ручек. Секој ден во нејзината канцеларија јаде едноличен ручек, стек од њујоршки ресторан со капрезе салата без домати.

dobivaj vesti na viber

Иако алатата капрезе е направена од домати и сирење од моцарела, Винтур не ги „сака“ доматите, па затоа секогаш бара да не и ги сервираат.

Нејзините соработници откриваат дека, за овој ручек плаќала по 77 долари или околу 73 евра, бидејќи се работи за елитен ресторан во Њујорк.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime One-Punch Man

4Anime The Strongest Sage with the Weakest Crest

4Anime Dragon Ball Z

Gintama

stream anime online 4Anime Boruto: Naruto Next Generations

tải go88