Северина прв пат објави видео од свдбата

By

Хрватската пејачка Северина и Игор Којиќ денес слават три  годишнина од бракот. Тие во 2015 година правеа свадба која ја обележаа со српски обичаи, храна и трубачи.

Северина и Игор свадбата ја режираа како претстава, која ја нарекоа „Мојата српска свадба“. Пејачката денес на својот Инстаграм објави видео од тој ден, додека таа и Игор се возат во Застава која ја следат трубачи. „Ти и нашите години три“, напиша пејачката.

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Poputepipikku TV Special twistmoe Episode Full animes online

Website https://animetv.cc: Watch Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious animetv Episode 12 watch anime dub

Website https://animedao.nl: Watch Peach Girl: Super Pop Love Hurricane (Dub) animedao Episode 25 animedao reddit

Non Non Biyori Repeat Episode 12

Twinoid: https://twinoid.com/user/10011235

Ulule: https://www.ulule.com/kissanimemx/#/projects/followed