Бил, дојди да остариме заедно: Неда Украден го кани милијардерот во Белград

By

Откако милијардерот Бил Гејтс објави дека по 27 години брак се разведува од сопругата Мелинда, српската пејачката Неда Украден му остави коментар на „Инстаграм“. „Бил, дојди да остариме заедно“, стои во пораката на Неда.

Шеговитиот коментар на српската пејачка предизвика многу реакции. Таа доби 320 лајка на коментарот, но и порака да застане во ред, оти и други чекале со години тој да ја остави сопругата.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime taken down: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/31Or) Episode 8

AnimeDao boruto animedao: The Quintessential Quintuplets 2 Episode 12