(Видео) Аплауз за газето на Карлеуша во Виена

By

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше настап во Виена, Австрија, а според видеата кои самата ги објави на Инстаграм, атмосферата била  жешка. Особено се зборува за нејзиниот провокативен стил на облекување, како и начинот на кој играла, на што наишла на голмо воодушевување и аплаузи од публиката.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Naruto Episode 198 at website https://animeflix.nl animeflix danganronpa

Attack on Titan Season 3 (https://funimationfree.com/m/kEo0) Episode 12 at Funimation funimation down