(Видео) И Цеца се фали со градите

By

Цеца Ражнатовиќ ги воодушевила следбениците на Инстаграм откако објави со видео на кое се пофали со градите. Таа доби многу лајкови, како и кометаро дека е секси.

Ќе ви се допадне