Актерката од серијата „Подобар живот“ се обидела да ја убие цимерката во затвор

By

Актерката Теодора од Србија, внука на познатиот актер од серијата Подобар живот, пред пресудата за убиството на својата мајка и баба, се обидела да си ја задави цимерката во затворот.

42-годишната Теодора Викторовиќ, внука на Михајло Викторовиќ, осудена е на повеќе од 30. години затвор за убиството на мајка си и баба си во нивниот дом, а сега се обидела да ја задави и цимерката во Централниот затвор во Белград.

Теодора одеднаш од чиста мира тргнала кон цимерката и почнала да ја дави за вратот. Стражарите веднаш дотрчале и спречиле таа да ја убие.

Инаку, единствен кој ја посетува теодора во затворот е нејзиниот сопруг.

Ќе ви се допадне

english anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime streaming The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

english anime Horimiya

Attack on Titan Final Season Episode 13

animeheaven es The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

DARLING in the FRANXX (Dub)