Александра Пријовиќ со Филип ќе слави роденден во Париз

By

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ веќе неколку недели уживаат на разни дестинации, а за нејзиниот 23 роденден кој ќе го прослави денес, се одлучија да го минат во Париз.

Александра со црна гардероба вешто го крие бремениот стомак. Александар ја фотографираше на мост, а на фотографијата напиша впечатлив коментар.

„Среќен роденден животу мој. Ти моето срце одамна го заклучи. Ти посакувам многу повеќе од тоа што со зборови можам да го опишам“, напиша Филип.

 

Ќе ви се допадне

Watch The Irregular at Magic High School Episode 21 at website https://animeflix.nl. See more animeflix hello world

Watch Shingeki no Kyojin: Chronicle Episode Full (https://gogoanime.be/m/ZXwP/ep-1) at GoGoAnime boruto gogoanime