Александра Пријовиќ се врати од Мајами во Белград, како вереница на Филип

By

Српската пејачка, Александра Пријовиќ била прилично уморна кога стигнала дома, но нејзината насмевка, стави до знаење колку е среќна што од американската турнеја и одмор, со Филип Живојиновиќ се врати како негова вереница.

Скапоцениот прстен чија цена е бајковита, како што дознаа медиумите, околу 20,000 евра, не можеше да го сокрие, но како што рече не сака ни да мафта премногу со него.

Таа и Филип на аеродромот овој пат не ги дочекал возачот, туку ни повеќе ни помалку, главата на куќата и семејството Боба Живојиновиќ.

Филип, ја вери Александра на Денот на вљубените на плажа во Мајами.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub)

AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

watch subbed anime AnimeHeaven Bleach (Dub)

watch animes Naruto

animeheaven app To Your Eternity