Александра Пријовиќ во бикини го покажа трудничкиот стомак

Српската пејачка Александра Живојиновиќ замина на одмор во Јамајка, од каде испрати фотографија на која е облечена во бикини.

Пејачката која ужива на песочните плажи, за прв пат го откри трудничкиот стомак. Не требаше долго време фотографијата на социјалните мрежи биде преплавена со пофални коментари и лајкови од нејзините обожаватели.

Александра и Филип Живоиновиќ се очекува да станат родители во јануари.

Scroll to Top