Александра се соблече и поради нејзе настана вистинска војна на интернет

By
Александра Суботиќ со новата разголена слика предизвика многу различни коментари.

 

Секоја можност да се соблече, Александра едвај ја дочекува, а сосема неочекувано, поради нејзиниот задник, изби вистинска војна со коментарите.
Александра прво објави фотка во фустан, под кој немала градник…

… Тогаш отиде чекор понатаму, и ја соблече облеката.

 

„Време е за опуштање. Добро утро на сите. Јас се зготвив, а вие како сте? Хахахаха“, напиша Александра, а потоа во коментарите ја нападнаа поради покажувањето на задникот, и давање на лош пример за децата. Веднаш реагираа и нејзините фанови, кои возвратија со зборовите дека таа е млада и убава, но не треба повеќе да се срами од своето тело, како и дека хејтерите и „завидуваат на задницата“.

 

Ќе ви се допадне

animepahe :: okay-ish anime website

Watch A Dog of Flanders: My Patrasche Episode 25

Kyojinzoku no Hanayome Episode 9

WCOStream: Handa-kun anime episode 12 online free at https://wcostream.cc watch anime free

Diigo: https://www.diigo.com/profile/gogoanimebe

Mobygames: https://www.mobygames.com/user/sheet/userSheetId,819347/