Амиџиќ ја праша Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс

By
Во синоќешната емисија на Огњен Амиџиќ, „Амиџи шоу“, популарниот водител ја прашал пејачката Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс.Таа признала дека имала секс на место за кое многумина можат да сонуваат.

„Во авион!“, рече Савиќ, а Огњен почнал да ракоплеска, додека Мики подал рака и ѝ честитал.

„Тања, дали можеш малку да ми објасниш. Веројатно во кабина?“, праша шокираниот Амиџиќ.

„Не. Во бизнис-класата“, дополни Савиќ, а тогаш следеше шок.

„Уште бев и трудна“, заврши Тања.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Sasurai Zou-san animeflv Episode Full anime streaming

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

KissAnime: Shin Karate Jigoku-hen anime episode 1 online free at https://kissanime.mx re zero kissanime

https://aniwatch.pro watch anime online

Cdprojekt: https://www.cdprojekt.com/pl/forums/users/gogoanimelol/

Tetongravity: https://www.tetongravity.com/community/profile/animefreakws/