Ана Бекута дозна за врската на Снежана Ѓуришиќ со познат гинеколог

By

По веста дека пејачката Снежана Ѓуришиќ е во емотивна врска со познатиот белградски гинеколог Вањо Милошевиќ, многу нејзини колеги јавно истакнаа дека се среќни што нивната колешка конечно повторно е среќна во љубовта.

dobivaj vesti na viber

И пејачката Ана Бекута, која од медиумите дозна дека Снежана конечно признала дека е во љубовна врска со Вањо Милошевиќ, не го криела своето воодушевување.

„Дали Снеки признала?! Признала? О, па убаво! (се смее)“, вели Бекута.

Видеото погледнете го на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне