Ана Николиќ закажа царски рез: Еве кога ќе се породи пејачката!

By

Популарната српска пејачка Ана Николиќ во текот на вчерашниот ден го закажала царскиот рез, кој би требало да се случи во среда на Гинеколошко-акушерската клика Народен фронт.

Како што вели извор од болницата, во тек се последните подготовки за породувањето, а докторот и пејачката се убедени дека се ќе помине како што треба.

Како потсетување, пред неколку недели во медиумите се пишуваше за неточна информација дека Ана на свет донела девојче, бидејќи е видена како ја посетува болницата. Како што подоцна се дозна, пејачката била на рутинска контрола.

Ќе ви се допадне