Анастасија Ражнатовиќ добила понуда да снима реално шоу

By

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца, добила понуда да учествува во бугарско реално шоу. Според српските медиуми, приватна продукција од Софија сака да ја следи Анастасија во текот на 24 часа секој ден во текот на еден месец и да ѝ платат 100.000 евра.

dobivaj vesti na viber

Продуцентите веруваат дека шоуто ќе биде исклучително гледано на Балканот бидејќи Анастасија има бројни фанови на друштвените мрежи кои го следат секој нејзин чекор. Семејството Ражнатовиќ и претходно добивале вакви понуди, но досега ги одбиле сите.

Ќе ви се допадне

https://tai.go88.is/

https://sunwin.fan/