Анастасија Ражнатовиќ ги засени сите со деколтето

By

Семејството Ражнатовиќ синоќа семејно отидоа на журка, а снимката која ја направила Цеца, вниманието на фановите го привлече нејзината ќерка Анастасија.

Одлично расположение, мајка и ќерка пејат, а најмногу коментари предизвика длабокот деколте на Анастасија.

Па оттука не чуди што оваа снимка за само 11 часа собра повеќе од 93.000 лајкови.

 

💖💖💖

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Ќе ви се допадне

Watch Hero Return Episode 12 (https://animeflix.nl/m/qLZ1/ep-12) at ANIMEFLIX animeflix black butler

A Silent Voice Episode Full at AnimeHeaven anime heaven anime