Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето

Само неколку недели откако објавија дека ќе станат родители, ќерката на пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот партнер, фудбалерот Немања Гудељ го загубија бебето. Оваа информација фудбалерот ја сподели на својот Инстаграм, нагласувајќи дека ова е многу болен момент за нив. 

Scroll to Top